Kim jesteśmy?

Polski Operator Energetyczny, to nowoczesna i dynamiczna firma której misją jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb energetycznych klientów, poprzez produkty i usługi bazujące na gazie ziemnym i energii elektrycznej. Dostarczamy wysokiej jakości usługi jednocześnie zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo dostaw energii.  Oferowane przez Nas ceny, połączone z najwyższą jakością obsługi przekładają się na zaufanie Klientów oraz  stały wzrost ich liczby.

Jesteśmy niezależnym operatorem działającym na rynku energii i gazu. Wykorzystując sprawdzone technologie stale poprawiamy niezawodność naszej sieci, dbając o wizerunek firmy stabilnej i wygodnej.  Grono wykwalifikowanych specjalistów, którzy są do dyspozycji klienta oferując rozwiązania dla domu czekają, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Zapewnia nam to wzrost poziomu satysfakcji klientów oraz utrzymanie silnej długoterminowej relacji z nim.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców zapewniamy różnorodne usługi, które doskonale wpasowują się w ich potrzeby.

Sprzedajemy energie w dwóch grupach taryfowych aby każdy, niezależnie od swoich potrzeb mógł skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy niezmienność naszych cen, najniższą stawkę w porównaniu do konkurencji oraz gwarancję, że zmiana sprzedawcy energii na Polski Operator Energetyczny jest zawsze całkowicie bezpłatna.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć różnorodność naszych usług, wprowadziliśmy do swojej oferty sprzedaż gazu ziemnego dla odbiorców indywidualnych. Nasz sztab specjalistów z największą starannością stworzył grupy taryfowe dla odbiorców gazu ziemnego aby każdy klient mógł skorzystać z naszej oferty bez żadnych kompromisów ze swojej strony. Poza najwyższą jakością usług, zawsze  zapewniamy stały sposób dostarczania gazu wraz z niezmienną jego jakością oraz pewność naszych stawek za gaz zatwierdzoną przez Urząd Regulacji Energetyki.

Wierzymy w to, iż poprawiamy komfort życia tych, którzy nam zaufali.